Austin Aquatics and Sports Academy - Site License 
          2021 ST ASC Spring Slam - 4/16/2021 to 4/18/2021          
 
 Event 11  Girls 10 & Under 50 LC Meter Breaststroke
==================================================================
    Name                  Age Team                 Seed     Finals        
==================================================================
  1 Nahidi, Ariana         10 WLOO-ST             45.00      44.44  
  2 Zhang, Alice X         10 WLOO-ST             49.18      46.18  
  3 Timm, Emily K           9 WLOO-ST           1:01.32      47.38  
  4 Smith, Meredith G      10 ASC-ST              57.28      49.39  
  5 Coxe, Katherine M       9 WLOO-ST             55.95      50.33  
  6 Berry, Lucy L          10 ASC-ST            1:11.83      51.23  
  7 Kallus, Bella G         9 VTAC-ST             53.00      52.01  
  8 Vogan, Leeah K         10 WLOO-ST             58.54      53.46  
  9 VanTatenhove, Bella M  10 WLOO-ST           1:05.27      54.28  
 10 Hudson, Anna R         10 WLOO-ST             58.38      55.18  
 11 Reeves, Olivia K        9 ASC-ST            1:03.62      55.27  
 12 Gardner, Kate M        10 WLOO-ST             59.17      55.86  
 13 Hughes, Annabelle J     9 ASC-ST                 NT      56.49  
 14 Robinson, Addie G       9 WLOO-ST                NT      58.02  
 15 Flores, Raylin M       10 HPAC-ST             59.98      58.07  
 16 Wang, Caileen S         8 ASC-ST                 NT      59.39  
 17 Avery, Brielle C        9 WLOO-ST                NT      59.49  
 18 Wang, Chereen S        10 ASC-ST            1:12.63      59.94  
 19 Shafaei, Baran         10 WLOO-ST           1:30.00    1:01.04  
 20 Hill, Adelyn G          8 WLOO-ST             57.50    1:03.55  
 21 Gutierrez Paredes, Vi   7 WLOO-ST           1:30.00    1:07.55  
 22 Montgomery, Louella F   8 ASC-ST            1:22.72    1:09.24  
 -- VanTatenhove, Sophia    9 WLOO-ST           1:17.00         DQ  
      Two strokes under water
 -- Gaertner, Genevieve E   9 WLOO-ST                NT         DQ  
      Alternating Kick
 -- Greenwood, Nora J       7 WLOO-ST           1:40.00         NS  
 
 Event 11  Girls 11-12 50 LC Meter Breaststroke
==================================================================
    Name                  Age Team                 Seed     Finals        
==================================================================
  1 Xia, Emma X            11 WLOO-ST             48.42      42.88  
  2 Costello, Eliana C     12 WLOO-ST             47.40      43.01  
  3 Roberts, Eliza R       12 WLOO-ST             49.81      43.10  
  4 Liu, Kylie M           12 ASC-ST              45.49      43.12  
  5 Orris, Alex E          12 ASC-ST                 NT      43.75  
  6 Bisque, Wynne J        11 WLOO-ST             47.35      45.20  
  7 Gutierrez Paredes, Em  11 WLOO-ST             59.70      45.64  
  8 Pettis, Jada M         11 WLOO-ST                NT      47.19  
  9 Suthar, Uma            12 ASC-ST              56.11      47.38  
 10 Gupta, Nishka          11 WLOO-ST             48.65      48.09  
 11 Chase, Sarah K         12 WLOO-ST             49.17      49.23  
 12 Bernero, Katie E       11 WLOO-ST           1:08.54      50.65  
 13 Turner, Mallory A      12 ASC-ST              58.49      50.74  
 14 Butler, Cassie C       12 ASC-ST                 NT      52.42  
 15 Klotzman, Eliza C      11 VTAC-ST             55.03      53.86  
 16 Cueva, Gabriella       12 HPAC-ST           1:04.33      56.15  
 17 Heinold, Emily G       11 VTAC-ST             53.18      56.34  
 18 Kiehler, Jiya V        11 ASC-ST            1:03.97      58.46  
 -- Gaertner, Corinne R    11 WLOO-ST           1:20.14         DQ  
      Butterfly kick
 -- Kallus, Gianna F       12 VTAC-ST             44.29         NS  
 
 Event 11  Girls 13-14 50 LC Meter Breaststroke
==================================================================
    Name                  Age Team                 Seed     Finals        
==================================================================
  1 Mongenel, Ella N       14 WLOO-ST             36.72      35.92  
  2 He, Sophia Y           13 WLOO-ST             39.03      38.73  
  3 Trim, Izzy L           13 WLOO-ST             43.47      38.86  
  4 Abrameit, Brooke E     14 ASC-ST              49.81      46.27  
  5 Archer, Avery L        13 ASC-ST              50.97      46.98  
  6 McCusker, Gwennie V    14 WLOO-ST             45.00      47.10  
  7 D'Alessandro, Isabell  14 WLOO-ST             49.19      47.91  
  8 Jensen, Presli P       13 WLOO-ST             45.00      48.90  
  9 Serrano, ava N         14 ASC-ST                 NT      49.89  
 10 Tucker, Calla M        13 ASC-ST              53.34      51.15  
 
 Event 11  Boys 10 & Under 50 LC Meter Breaststroke
==================================================================
    Name                  Age Team                 Seed     Finals        
==================================================================
  1 Yaksh, Aarush          10 WLOO-ST             49.27      47.55  
  2 Chafigoulline, Elias   10 ASC-ST              56.13      50.28  
  3 Mongenel, Reed N       10 WLOO-ST             52.92      50.47  
  4 Cox, Rhett L           10 ASC-ST                 NT      53.37  
  5 Pemberton, William T   10 WLOO-ST             59.85      55.60  
  6 Tersigni, Caden M      10 WLOO-ST           1:07.05      55.78  
  7 Pirttinen, Kai M       10 ASC-ST            1:06.59      59.03  
  8 Nahidi, Charlie M       9 WLOO-ST                NT      59.62  
  9 Boyle, Luke E           9 WLOO-ST                NT    1:00.46  
 10 He, Yunlai              9 ASC-ST                 NT    1:03.46  
 11 Friedlander, Matthew   10 WLOO-ST           1:08.00    1:05.56  
 12 Ferguson, Huck W        8 ASC-ST                 NT    1:06.26  
 13 Bonney, Ben O           9 ASC-ST                 NT    1:07.08  
 14 Hamm, William J         8 ASC-ST                 NT    1:08.26  
 15 Posey, Max A           10 ASC-ST                 NT    1:08.88  
 16 Baek, Jonathan B        9 WLOO-ST           1:12.00    1:12.66  
 -- Estep, Ethan W         10 ASC-ST                 NT         DQ  
      Alternating Kick
 -- Yazvin, Denis           7 HPAC-ST           1:18.78         DQ  
      Alternating Kick
 -- Aldama, Emilio          9 ASC-ST                 NT         DQ  
      Alternating Kick
                 19.46         DQ (1:09.13)
 -- Liles, Carter J         7 ASC-ST                 NT         DQ  
      Alternating Kick
 -- Lin, Eddy               8 ASC-ST                 NT         NS  
 
 Event 11  Boys 11-12 50 LC Meter Breaststroke
==================================================================
    Name                  Age Team                 Seed     Finals        
==================================================================
  1 Cao, Vincent           12 WLOO-ST             40.53      39.36  
  2 Sevilla Ruiz, Julian   12 WLOO-ST             45.48      40.09  
  3 Ross, Austin M         12 ASC-ST                 NT      40.40  
  4 Tater, Harrison A      12 WLOO-ST             48.48      42.16  
  5 Lee, Elias J           11 WLOO-ST             53.58      45.10  
  6 Pettis, Jayden M       12 WLOO-ST             49.99      45.56  
  7 Rusk, Julian M         12 WLOO-ST             55.02      46.55  
  8 Gonzales, Nate L       12 WLOO-ST             59.47      47.69  
  9 Coffey, Decker A       11 WLOO-ST             49.00      48.67  
 10 Tang, Darryl T         11 WLOO-ST             58.65      52.37  
 11 Truelove, Adam J       11 ASC-ST            1:03.12      52.79  
 12 Waddles, Barrett D     12 HPAC-ST             56.55      53.07  
 13 Lewis, Atticus D       11 WLOO-ST           1:02.32      54.81  
 14 Jones, Logan S         11 ASC-ST            1:10.02      55.39  
 15 Wear, Jackson M        11 WLOO-ST           1:15.00    1:01.24  
 16 Serrano, LJ J          11 ASC-ST                 NT    1:06.68  
 
 Event 11  Boys 13-14 50 LC Meter Breaststroke
==================================================================
    Name                  Age Team                 Seed     Finals        
==================================================================
  1 Schoenbeck, Daxs S     13 ASC-ST              52.40      35.99  
  2 Torres-Jimenez, Loren  14 ASC-ST              45.74      39.87  
  3 Chow, Nehemiah C       14 ASC-ST                 NT      45.10  
  4 Zamora, Tã©moc         14 HPAC-ST             48.99      48.95  
  5 Ellinger, Noah W       13 ASC-ST            1:05.54      53.33